Tekst pochodzi ze strony www.centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Sól w saunie

Wydrukuj tę stronę   

sól w saunie

Obecność soli w saunie to rozwiązanie nie tylko prozdrowotne, ale również estetyczne. Projekt sauny uzupełniony o ławy i ściany solne, lampy solne, jak i cegły solne lub wbudowane kryształy soli jest doskonałą koncepcją dla osób mających problemy z górnymi i dolnymi drogami oddechowymi. Sól w saunie udrażnia je, a także pomaga w pozbyciu się drobnoustrojów i innych szkodliwych mikroorganizmów. Kąpiele w takim miejscu szczególnie polecane są osobom chrapiącym oraz cierpiącym na nieżyt nosa, zapalenie gardła i podobne infekcje. Sauna solna jest również doskonałym uzupełnieniem terapii stosowanej przy leczeniu astmy oraz zapalenia zatok.

Zastosowanie soli w saunie jest jednym ze sposób podreperowania naszego zdrowia. Sól od wieków jest symbolem niezniszczalności. Powszechnie wiadomym jest, że powietrze pozbawione jonów ujemnych przyczynia się do złego samopoczucia. Dzięki umieszczeniu w saunie kryształków solnych poddajemy się jej działaniu poprzez inhalacje suchym, zasolonym powietrzem. Ma to zbawienny wpływ na nasze samopoczucie.

Sól w saunie buduje bardzo delikatny, ciepły i łagodzący nastrój. Działa więc kojąco zarówno na umysł, jak i ciało osób korzystających z jej walorów. Wykorzystywana przez naszą firmę przy aranżacji saun sól himalajska jest w pełni naturalna i wolna od zanieczyszczeń, dzięki czemu wpływa pozytywnie na urodę, samopoczucie oraz siły witalne. Jej siła tkwi w różnorodności minerałów i pierwiastków, które wzbogacają każdą kąpiel w saunie. Uzupełnieniem soli himalajskiej w naszych projektach jest sól kłodawska. Oba rodzaje soli sprzyjają ujemnej jonizacji powietrza, poprawiającej samopoczucie oraz ogólną sprawność psychofizyczną. Sól w saunie w swoim oddziaływaniu podobna jest do wizyty nad morzem lub spaceru bezpośrednio po wiosennej burzy.

W naszej ofercie znajduje się również nowatorskie rozwiązanie – mikroklimatyczna sauna solna, o której więcej można przeczytać w zakładce poświęconej haloterapii.

sol w saunie

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność PPH WANDEX lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.