Tekst pochodzi ze strony www.centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Sauna zewnętrzna ogrodowa

Wydrukuj tę stronę   

Sauna ogrodowaSauna w ogrodzie to idealne rozwiązanie dla osób pragnących stworzyć oazę spokoju i relaksu na łonie natury. Każda proponowana przez nas sauna zewnętrzna ogrodowa wykonana jest według indywidualnie skonsultowanego projektu i z zastosowaniem skandynawskiej technologii. Sauny zewnętrzne to unikalny element fińskiej tradycji, który doskonale oddziałuje na zmysły i pozwala na wytworzenie specyficznego, regenerującego klimatu.

Każdy projekt sauny zewnętrznej ogrodowej to również możliwość oryginalnej aranżacji przestrzeni, nieograniczonej żadnymi barierami architektonicznymi, jak w przypadku sauny instalowanej w domu lub mieszkaniu. Odpowiedni pomysł, a także doświadczenie i umiejętności naszego personelu, mogą sprawić, iż tuż przy Twoim domu powstanie profesjonalna strefa wellness. Sauna ogrodowa może być otoczona werandą na której stanie jacuzzi, natrysk wrażeń ze światłoterapią, czy jakikolwiek inny sprzęt odnowy biologicznej, który zamieni to miejsce w funkcjonalny pokój kąpielowy. Zewnętrzna lokalizacja sauny może być również bodźcem do stworzenia wokół prawdziwego obszaru odprężenia z miejscami do wypoczynku dla znajomych i przyjaciół.

Przyroda otaczająca sauny ogrodowe znacząco wzmacnia element ich atrakcyjności. Zmieniające się widoki podczas każdej kąpieli sprawią, iż wizyty w saunie nigdy nie staną się monotonne. Śnieżny pejzaż i osuwające się wzdłuż okna płatki śniegu obserwowane z wnętrza gorącej sauny ogrodowej to widok bardzo energetyzujący. Daje bowiem pewność umiejętnego łączenia przeciwności i aktywnego działania w każdych warunkach.

sauna finska sucha

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność PPH WANDEX lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.