Tekst pochodzi ze strony www.centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Sauna z przeszkleniami

Wydrukuj tę stronę   

sauna z przeszkleniamiPrzeszklone sauny projektowane i realizowane przez PPH WANDEX charakteryzują się bardzo oryginalnym wystrojem wnętrza. Zamiast tradycyjnie używanej do budowy saun boazerii świerkowej, na specjalne życzenie klienta stosujemy specjalnie przygotowane, egzotyczne gatunki drewna w niezwykłej kolorystyce, które nadają saunie wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Niesamowity efekt potęguje specjalny system koloroterapii ze zmiennym oświetleniem LED RGB oraz podświetlone elementy siedzisk i oparć. Dodatkowo, istnieje możliwość zastosowania specjalnego systemu sterująco-kontrolno-pomiarowego, który umożliwia płynną regulację temperatury i wilgotności, a co najważniejsze - wyklucza możliwość uzyskania niebezpiecznych parametrów gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo użytkownikom sauny. Dzięki tej zaawansowanej technologii z sauny mogą korzystać zarówno dzieci jak i osoby starsze czy cierpiące na schorzenia, wykluczające kąpiele w tradycyjnej saunie wysokotemperaturowej.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność PPH WANDEX lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.