Tekst pochodzi ze strony www.centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Sauna parowa z klimatami

Wydrukuj tę stronę   

Sauna parowa z klimatamiKlimaty w saunie to bardzo ekonomiczne i przede wszystkim wygodne rozwiązanie do domowych pokojów kąpielowych. Pozwalają na uzyskanie różnorodnych efektów bez konieczności instalowania kilku bądź kilkunastu odrębnych urządzeń. Zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii pozwala na łączenie właściwości bez negatywnego wpływu na trwałość i funkcjonalność projektowanej przestrzeni. Każda kabina sauny parowej wyposażona jest w piec saunowy, generator pary, system sterowania klimatami oraz zaawansowany technologicznie mikroprocesor gwarantujący bezpieczeństwo użytkowników i utrzymanie odpowiednich parametrów.

sauna parowa z klimatami

Dzięki profesjonalnym sterownikom, sauna parowa z klimatami może być regulowana zarówno w zakresie temperatury, jak i wilgotności. Umożliwia to otrzymanie szeregu różnorodnych warunków, np. wilgotności typowej dla łaźni parowej, wysokiej temperatury charakterystycznej dla sauny fińskiej oraz wielu opcji pośrednich. Stwarza to możliwość zażywania zróżnicowanych kąpieli w niewielkich odstępach czasu, a nawet bezpośrednio po sobie oraz korzystanie z sauny osób o odmiennych preferencjach. Sauna parowa z klimatami jest także doskonałym rozwiązaniem dla osób, które posiadają przeciwwskazania do korzystania z tradycyjnej sauny suchej.

Jest to również idealne rozwiązanie dla osób z problemami układu oddechowego oraz kłopotami skórnymi. Dodatkowo, kąpiele w tego typu saunie są doskonałą obroną przez infekcjami, ponieważ stymulują odporność organizmu. Szczególne właściwości sauny parowej z klimatami są niezwykle doceniane przez kobiety oraz dzieci, dla których bardzo ważny jest delikatny, wonny i wilgotny klimat.

Wykres przedstawia charakterystykę klimatów w kabinie sauny wyposażonej w piec saunowy, generator pary, system sterowania klimatami oraz mikroprocesor gwarantujący utrzymanie bezpiecznych dla zdrowia parametrów sauny.

Sauna i klimaty jakie można uzyskać

W tradycyjnej kabinie sauny wyposażonej w specjalne urządzenia możemy uzyskać szereg klimatów,charakteryzujących się różną wilgotnością i temperaturą na przykład:

- wilgotność typową dla łaźni parowych
- wysoką temperaturą jak sauna fińska
- szereg wszystkich pośrednich klimatów:

Wszystko to, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i technologii jest osiągane w jednej kabinie sauny bez negatywnego wpływu na jej trwałość.
 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność PPH WANDEX lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.