Tekst pochodzi ze strony www.centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Elementy dopieszczające zmysły

Wydrukuj tę stronę   

elementy dopieszczajace zmysly

Dbając o jak najwyższy poziom komfortu i zadowolenia naszych klientów, projekty saun wyposażamy w nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Jedną z grup takich zaawansowanych koncepcji są elementy dopieszczające zmysły, czyli możliwość zastosowania w saunie koloroterapii, muzykoterapii oraz aromaterapii. Ich głównym zadaniem jest poprawienie samopoczucia, zbudowanie odprężającego nastroju i wywołanie pozytywnej energii u osób, które zażywają sensualnej kąpieli.

Bodźce zmysłowe wykorzystywane podczas użytkowania sauny oddziałują nie tylko na sferę psychiczną, są również alternatywnym sposobem na ogólną poprawę stanu fizycznego oraz pozbycie się różnorodnych dolegliwości. Wizyty w saunie wyposażonej w elementy dopieszczające zmysły bardzo pozytywnie wpływają przede wszystkim na drogi oddechowe i skórę, jednak określone influencje zależą od konkretnych połączeń zastosowanych metod.

Szczególnie ważne i cenne dla zdrowia oraz psychiki jest zindywidualizowane dobranie rodzaju sensorycznych składników, ich rodzaju i nasycenia. Wbudowane w projekt sauny funkcje są propozycją, którą należy stosować według własnych upodobań i preferencji. Wskazane jest poszukiwanie różnych metod, np. połączenia tego samego aromatycznego olejku z odmiennymi rodzajami muzyki lub kolorami światła, w celu znalezienia kombinacji dającej najkorzystniejsze i najbardziej pożądane efekty. Warto zidentyfikować jak najbogatszą bazę takich zestawień, aby mogła być ona wykorzystywana w zależności od nastroju i zapotrzebowania.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność PPH WANDEX lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.