Tekst pochodzi ze strony www.centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Sauna domowa / sauny komercyjne

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, od ponad 20 lat z pasją tworzącą najdoskonalsze produkty dla powierzchni SPA i odnowy biologicznej. Nasza sauna to najwyższa jakość, poparta atestami higienicznymi oraz ponad 20 letnią tradycją. Zaprojektowana i zbudowana przez Wandex sauna fińska domowa lub komercyjna, jest idealnie dopasowana do pomieszczenia i bezpieczna, dzięki czemu stanie się miejscem relaksu i odprężenia dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy również łaźnie parowe wykonane z akrylu i ceramiki, kabiny infrared zwane inaczej sauna na podczerwień, piec do sauny dużej i małej, oraz pełną gamę urządzeń odnowy biologicznej. Nasza oferta skierowana jest zarówno na rynek lokalny Trójmiasta, jak i ogólno krajowy. Jeżeli szukasz producenta saun działającego na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu to koniecznie odwiedź naszą ekspozycję, na której prezentujemy przykładowe projekty i urządzenia odnowy biologicznej.

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym opracowaniu i realizacji projektów SPA niezależnie od wielkości, dbając o to, aby dostarczyć najbardziej wymagającym klientom produkt z użyciem szlachetnych materiałów i wysokiej jakości urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo i ergonomię. Każde zlecenie realizowane jest według indywidualnego projektu uwzględniając potrzeby użytkownika, a niejednokrotnie je przekraczając. Tworzone z pasją sauny i łaźnie parowe wyróżniają się unikalnym wystrojem wnętrzem i nastrojem kreowanym przez grę świateł, zapachy olejków eterycznych, dźwiękom muzyki relaksacyjnej. Walory zdrowotne i estetyczne kąpieli saunowych podnoszą stosowane przez nas najnowsze rozwiązania i dodatkowe wyposażenie: koloroterapia, gwieździste niebo, lampy, ławy i ściany solne oraz nowoczesne urządzenia opalające Sunsky z filtrami ze szkła diamentowego emitującymi przyjazne dla skóry światło brązujące.

sauna sauny

Od 1990 roku jesteśmy producentem saun fińskich, łaźni parowych, kabin infrared i innych urządzeń odnowy biologicznej i wellness do użytku prywatnego i komercyjnego. Nasze wyroby są projektowane i wytwarzane z najwyższą starannością i dbałością aby spełnić oczekiwania i wymagania naszych klientów. Pracujemy w systemie jakości ISO 9001.

 
Reklama

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność PPH WANDEX lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.